Showreel a Acting reel

Chcete oslnit režiséry svým hereckým talentem? Ať už máte dostatek zkušeností před kamerou, nebo ne, naše služby showreel a acting reel vás postaví do světla reflektorů. Ukažte se v tom nejlepším světle a ukažte světu, co ve vás je! Klikněte a objevte více!

Ať už jste již účinkovali v seriálech, filmech, reklamách či videoklipech, nebo se teprve snažíte o svůj první herecký výkon před kamerou, showreel, nebo acting reel je ideálním nástrojem pro prezentaci vašeho hereckého umění

Pokud již máte dostatek hereckého materiálu před kamerou, začněte tím, že si vyberete tento produkt a zašlete nám všechny vaše dostupné herecké klipy. Kromě samotného střihu je v ceně služby zahrnuta i konzultace, kde vám poradíme, jak nejlépe prezentovat vaše schopnosti.

Pokud nemáte dostatek zkušeností před kamerou, nenechte se odradit. Můžeme spolu natočit acting reel, který uděláme formou osobního workshopu. Pomůžeme Vám s výběrem textu, rozvinutím vašich hereckých dovedností a samozřejmě s natáčením materiálu. 

Zabezpečíme vám studio, techniku a vaši hereckou akci bude režírovat Miro Mráz. Výsledné video můžete následně použít pro svou vlastní prezentaci nebo jako dokonalý nástroj při hledání hereckých příležitostí.

Ukázka vašich hereckých schopností je nezbytná pro získání hereckých rolí. Kontaktujte nás na info@castingofka.cz a domluvíme si termín, který vám nejlépe vyhovuje.

Pokud ještě nemáte registraci, můžete tak učinit zde.

Cena služby

4000 Kč

SLEVA 10% pro PLUS a 20% pro PROFI

Uživatelé s předplacenými účty na Castingofka.cz mohou využít slevu na služby po přihlášení do svého profilu, v sekci slevy.

{

Lukáš Tran

Svou první hereckou příležitost jsem získal díky Mirovi Mrázovi, který už v té době byl castingovým režisérem a svoje pole působnosti postupně přetavil v agenturu. Chtěl své služby a servis hercům nabízet pokud možno na co nejvyšší úrovni a především profesionálně. A to se v jednom člověku dělá špatně, proto jsme postupně spojili síly a dnes tomu bude už 5 let co jsem hrdým členem týmu! Castingofka je zkrátka srdcová záležitost.

Lukáš Tran
Herec

Andrea Čudová

Okamžiky v Castingofce jsou pro mě vždy zárukou legrace, pohody a dobře odvedené práce. Pokud nevíte, co vás na takovém focení vůbec čeká, není třeba se bát. Mezi těmito profesionály si po pár prvních momentech budete připadat jako mezi přáteli, které znáte už několik let. Narozdíl od jiných agentur se zde pracuje na bázi kvality a ne kvantity. Snaží se ke každému přistupovat individuálně a s upřímností tak, aby vynikla jeho přirozenost a autentičnost.

Andrea Čudová
Herečka

Ivan Růžička

Zaregistroval jsem se, pozvali mě na focení. Na recepci mě velmi příjemně přivítala slečna, ze které jsem cítil, že je ráda, že jsem přišel. Pěkně mě přivítal také fotograf a doslova se mnou spolupracoval na tom, aby můj profil byl hezký, přitažlivý a přirozený. Žádné nervy, žádný stres, žádný spěch. Jednou čtu email, že jsem pozván na natáčení reklamy pro známého klienta a bude to režírovat známý režisér. Říkám si: “Nesním?” No, nesnil jsem. Natáčení reklamy opět v pohodě, s agenturou Castingofka je vše v klidu, bez nervů a přitom výsledek je na jedničku. Castingofko, děkuji!

Ivan Růžička
Herec