Showreel

Ukažte filmařům, co umíte. Pokud si nevíte rady, konzultace a editace showreelů je naše parketa. Pomůžeme vám vyzdvihnout vaše nejlepší herecké výkony. Klikněte pro více informací a zjistěte, jak zapůsobit na profesionální publikum.

Účinkovali jste již v několika seriálech, filmech, reklamách nebo videoklipech? V případě že ano, showreel je jedna z nejlepších možností jak prezentovat vaše herecké umění před kamerou. Existuje několik možností, jak k showreelu přistupovat. V ceně služby je tedy kromě samotného střihu také konzultace. Celá akce tedy začíná tím, že si vyberete tento produkt a zašlete nám všechny materiály, které pro váš showreel můžeme použít. Nemáte dostatek materiálu a zkušeností před kamerou? Pokračujte ve čtení níže.

Pokud ještě nemáte registraci, můžete tak učinit zde.

SLEVA 10% pro PLUS a 20% pro PROFI

Uživatelé s předplacenými účty na Castingofka.cz mohou využít slevu na služby po přihlášení do svého profilu, v sekci slevy.

Cena služby

3000 Kč

{

Lukáš Tran

Svou první hereckou příležitost jsem získal díky Mirovi Mrázovi, který už v té době byl castingovým režisérem a svoje pole působnosti postupně přetavil v agenturu. Chtěl své služby a servis hercům nabízet pokud možno na co nejvyšší úrovni a především profesionálně. A to se v jednom člověku dělá špatně, proto jsme postupně spojili síly a dnes tomu bude už 5 let co jsem hrdým členem týmu! Castingofka je zkrátka srdcová záležitost.

Lukáš Tran
Herec

Andrea Čudová

Okamžiky v Castingofce jsou pro mě vždy zárukou legrace, pohody a dobře odvedené práce. Pokud nevíte, co vás na takovém focení vůbec čeká, není třeba se bát. Mezi těmito profesionály si po pár prvních momentech budete připadat jako mezi přáteli, které znáte už několik let. Narozdíl od jiných agentur se zde pracuje na bázi kvality a ne kvantity. Snaží se ke každému přistupovat individuálně a s upřímností tak, aby vynikla jeho přirozenost a autentičnost.

Andrea Čudová
Herečka

Ivan Růžička

Zaregistroval jsem se, pozvali mě na focení. Na recepci mě velmi příjemně přivítala slečna, ze které jsem cítil, že je ráda, že jsem přišel. Pěkně mě přivítal také fotograf a doslova se mnou spolupracoval na tom, aby můj profil byl hezký, přitažlivý a přirozený. Žádné nervy, žádný stres, žádný spěch. Jednou čtu email, že jsem pozván na natáčení reklamy pro známého klienta a bude to režírovat známý režisér. Říkám si: “Nesním?” No, nesnil jsem. Natáčení reklamy opět v pohodě, s agenturou Castingofka je vše v klidu, bez nervů a přitom výsledek je na jedničku. Castingofko, děkuji!

Ivan Růžička
Herec