Self-tape kurz

Naučte se správně natáčet nebo se zdokonalte v praxi. Náš kurz vám pomůže zvládnout technickou stránku, zlepšit vaše herecké dovednosti a zvýšit vaše šance na úspěch v castingu.

Self-tape je forma castingu, která je využívaná stále častěji a spočívá v tom, že se každý natočí sám. Pokud chcete získat vytouženou práci, musíte zvládnout video kvalitně natočit, správně zpracovat herecké zadání a také video odeslat ve správném formátu. Jednoduše řečeno, je zapotřebí mít praxi, kterou můžete získat právě díky našemu kurzu. 

V případě self-tape castingu je správně natočená a zpracovaná nahrávka rozhodujícím faktorem pro získání herecké práce. Správně zvládnuté natočení, zpracování, či odeslání může být také impulzem, abyste dostali další možnost castingu touto formou. Díky našemu kurzu můžete získat praxi a rozvinout tak své herecké schopnosti. 

V průběhu jednoho měsíce dostanete několik zadání, na kterých si budete moci potrénovat tvorbu self-tapes. Po té nahrávky jednou týdně individuálně zanalyzujeme jak po technické, tak i herecké stránce a dáme zpětnou vazbu na několika příkladech.

Pokud ještě nemáte registraci, můžete tak učinit zde.

SELF-TAPE KURZ – ŘÍJEN 2023

4000 Kč

SLEVA 10% pro PLUS a 30% pro PROFI

Uživatelé s předplacenými účty na Castingofka.cz mohou využít slevu na služby po přihlášení do svého profilu, v sekci slevy.

{

Lukáš Tran

Svou první hereckou příležitost jsem získal díky Mirovi Mrázovi, který už v té době byl castingovým režisérem a svoje pole působnosti postupně přetavil v agenturu. Chtěl své služby a servis hercům nabízet pokud možno na co nejvyšší úrovni a především profesionálně. A to se v jednom člověku dělá špatně, proto jsme postupně spojili síly a dnes tomu bude už 5 let co jsem hrdým členem týmu! Castingofka je zkrátka srdcová záležitost.

Lukáš Tran
Herec

Andrea Čudová

Okamžiky v Castingofce jsou pro mě vždy zárukou legrace, pohody a dobře odvedené práce. Pokud nevíte, co vás na takovém focení vůbec čeká, není třeba se bát. Mezi těmito profesionály si po pár prvních momentech budete připadat jako mezi přáteli, které znáte už několik let. Narozdíl od jiných agentur se zde pracuje na bázi kvality a ne kvantity. Snaží se ke každému přistupovat individuálně a s upřímností tak, aby vynikla jeho přirozenost a autentičnost.

Andrea Čudová
Herečka

Ivan Růžička

Zaregistroval jsem se, pozvali mě na focení. Na recepci mě velmi příjemně přivítala slečna, ze které jsem cítil, že je ráda, že jsem přišel. Pěkně mě přivítal také fotograf a doslova se mnou spolupracoval na tom, aby můj profil byl hezký, přitažlivý a přirozený. Žádné nervy, žádný stres, žádný spěch. Jednou čtu email, že jsem pozván na natáčení reklamy pro známého klienta a bude to režírovat známý režisér. Říkám si: “Nesním?” No, nesnil jsem. Natáčení reklamy opět v pohodě, s agenturou Castingofka je vše v klidu, bez nervů a přitom výsledek je na jedničku. Castingofko, děkuji!

Ivan Růžička
Herec