Jak zvládnout casting

Máte talent, ale málo zkušeností? Nebo dokonce už máte za sebou první zkušenosti před kamerou a chtěli byste se dozvědět, jak správně zvládnout každý casting?

p

Aktuálně plánujeme termín na 25. 11. 2023

Na našem kurzu se dozvíte, co se děje “za oponou” castingu. Povíme si vše, co byste měli vědět, a odpovíme na jakékoli vaše otázky. Vyzkoušíte si casting v pozici herce i režiséra a uděláme si herecké cvičení, abyste se zbavili trémy a získali zkušenosti.

Co nás čeká?

1) Teoretická část, kde se dozvíte:

  • Co byste jako herci měli vědět
  • Co se děje v zákulisí castingu
  • Jak se správně prezentovat

2) Praktická část, která obsahuje:

  • Příprava na casting
  • Zkušební casting a zpětná vazba
  • Závěrečná diskuze

Vědomosti, příprava, praxe a zkušenosti jsou nezbytné pro úspěch ve světě filmu. Kapacita našeho kurzu je omezená, takže neváhejte a přihlaste se hned teď, abyste si rezervovali své místo.

CENA KURZU

2700 Kč

10% SLEVA pro profily PLUS a 20% pro PROFI

Uživatelé s předplacenými účty na Castingofka.cz mohou využít slevu na služby po přihlášení do svého profilu, v sekci slevy.

{

Lukáš Tran

Svou první hereckou příležitost jsem získal díky Mirovi Mrázovi, který už v té době byl castingovým režisérem a svoje pole působnosti postupně přetavil v agenturu. Chtěl své služby a servis hercům nabízet pokud možno na co nejvyšší úrovni a především profesionálně. A to se v jednom člověku dělá špatně, proto jsme postupně spojili síly a dnes tomu bude už 5 let co jsem hrdým členem týmu! Castingofka je zkrátka srdcová záležitost.

Lukáš Tran
Herec

Andrea Čudová

Okamžiky v Castingofce jsou pro mě vždy zárukou legrace, pohody a dobře odvedené práce. Pokud nevíte, co vás na takovém focení vůbec čeká, není třeba se bát. Mezi těmito profesionály si po pár prvních momentech budete připadat jako mezi přáteli, které znáte už několik let. Narozdíl od jiných agentur se zde pracuje na bázi kvality a ne kvantity. Snaží se ke každému přistupovat individuálně a s upřímností tak, aby vynikla jeho přirozenost a autentičnost.

Andrea Čudová
Herečka

Ivan Růžička

Zaregistroval jsem se, pozvali mě na focení. Na recepci mě velmi příjemně přivítala slečna, ze které jsem cítil, že je ráda, že jsem přišel. Pěkně mě přivítal také fotograf a doslova se mnou spolupracoval na tom, aby můj profil byl hezký, přitažlivý a přirozený. Žádné nervy, žádný stres, žádný spěch. Jednou čtu email, že jsem pozván na natáčení reklamy pro známého klienta a bude to režírovat známý režisér. Říkám si: “Nesním?” No, nesnil jsem. Natáčení reklamy opět v pohodě, s agenturou Castingofka je vše v klidu, bez nervů a přitom výsledek je na jedničku. Castingofko, děkuji!

Ivan Růžička
Herec