Koučing a konzultace

Hledáte cestu do světa herectví a nebo potřebujete poradit, jak zvýšit dynamiku své kariéry? Případně chcete natočit selftape na té nejlepší úrovni v našem studiu?

Jste začátečník a chcete prorazit v hereckém světě? Nebo jste herec a máte pocit, že se vaše kariéra moc nehýbe? Chcete mít agenta a přemýšlíte, jak na to nebo na koho se obrátit? Chcete inspiraci a poradit, jak věci dělat správně? Ať už se nacházíte v jakékoliv fázi či na libovolné úrovni, vždy je dobré se s někým poradit a dostat zpětnou vazbu. 

Také vám nabízíme asistenci s natočením selftape, kterou často využívají i známé tváře českého a slovenského hereckého světa. Rádi vám v našem studiu dopomůžeme k tomu nejlepšímu výkonu a zajistíme profesionální kvalitu vašich nahrávek.

Pokud ještě nemáte registraci, můžete tak učinit zde.

Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat na info@castingofka.cz

Cena služby

1500 Kč

SLEVA 20% pro PLUS a 30% pro PROFI

Uživatelé s předplacenými účty na Castingofka.cz mohou využít slevu na služby po přihlášení do svého profilu, v sekci slevy.

{

Lukáš Tran

Svou první hereckou příležitost jsem získal díky Mirovi Mrázovi, který už v té době byl castingovým režisérem a svoje pole působnosti postupně přetavil v agenturu. Chtěl své služby a servis hercům nabízet pokud možno na co nejvyšší úrovni a především profesionálně. A to se v jednom člověku dělá špatně, proto jsme postupně spojili síly a dnes tomu bude už 5 let co jsem hrdým členem týmu! Castingofka je zkrátka srdcová záležitost.

Lukáš Tran
Herec

Andrea Čudová

Okamžiky v Castingofce jsou pro mě vždy zárukou legrace, pohody a dobře odvedené práce. Pokud nevíte, co vás na takovém focení vůbec čeká, není třeba se bát. Mezi těmito profesionály si po pár prvních momentech budete připadat jako mezi přáteli, které znáte už několik let. Narozdíl od jiných agentur se zde pracuje na bázi kvality a ne kvantity. Snaží se ke každému přistupovat individuálně a s upřímností tak, aby vynikla jeho přirozenost a autentičnost.

Andrea Čudová
Herečka

Ivan Růžička

Zaregistroval jsem se, pozvali mě na focení. Na recepci mě velmi příjemně přivítala slečna, ze které jsem cítil, že je ráda, že jsem přišel. Pěkně mě přivítal také fotograf a doslova se mnou spolupracoval na tom, aby můj profil byl hezký, přitažlivý a přirozený. Žádné nervy, žádný stres, žádný spěch. Jednou čtu email, že jsem pozván na natáčení reklamy pro známého klienta a bude to režírovat známý režisér. Říkám si: “Nesním?” No, nesnil jsem. Natáčení reklamy opět v pohodě, s agenturou Castingofka je vše v klidu, bez nervů a přitom výsledek je na jedničku. Castingofko, děkuji!

Ivan Růžička
Herec