Herecký reel

Rozvíjejte své herecké dovednosti před kamerou s profesionální zpětnou vazbou a vytvořte kvalitní materiál, který ukáže režisérům váš talent. Klikněte pro více informací a vydejte se na cestu k dokonalému hereckému výkonu.

Aby vás režisér obsadil do vaší vysněné role je nejdůležitější, co ve skutečnosti dovedete před kamerou. Ukažte své herecké umění a dokažte režisérům, že skutečně umíte hrát na kameru. Režisér z vašeho výkonu zaručeně pozná, zda vás pozvat na casting, nebo přímo obsadit do připravovaného projektu. 

Natočení hereckého reelu je jistou formou workshopu, který je ideální pro rozvinutí hereckých dovedností před kamerou. Můžeme vám pomoci i s výběrem textu a výsledek práce potom můžete použít pro svou vlastní prezentaci.

Máte casting na kterém vám hodně záleží a chcete podat co nejlepší výkon? Tato forma asistence natočení vaší herecké akce (neboli pomoc s natočením self-tape) je v naší agentuře využívána známými filmovými herci pro zahraniční projekty. 

Zabezpečíme vám studio, techniku, vaši hereckou akci zrežíruje Miro Mráz. Následně video samozřejmě také zpracujeme. Napište na info@castingofka.cz a domluvíme si termín, který bude vyhovovat. 

Pokud ještě nemáte registraci, můžete tak učinit zde.

Cena služby

4000 Kč

SLEVA 10% pro PLUS a 20% pro PROFI

Uživatelé s předplacenými účty na Castingofka.cz mohou využít slevu na služby po přihlášení do svého profilu, v sekci slevy.

{

Hana Vagnerová

S Mirem jsem natočila nekolik svých castingů, neboli selftapů. Je jednoznačně nejlepší. Profesionalně vybavený, perfektní herecké vedení, přátelský přístup. Řeknu to jednoduše – když Miro nemá čas, tak sahám k nejpodlejším zbraním. Vydírám slzama a nečekaně volám ve tři v noci a probouzím ho nářkem “Jak se ti spí s vědomím, že kvůli tobě nedostanu Oscara“. Je to totiž takhle… Když mě nenahrává Miro, tak jsem úplně nahraná.

Hana Vagnerová
Herečka

Jiří Mádl

Když dostanu nějakou hereckou zajímavou zahraniční nabídku, volám Mirovi, aby se mnou selftape natočil. Potkáme se ve studiu, kde si v klidu popovídáme, řeknem si samozřemě taky něco ke scéně, nebo scénáři a pak s profesionální technikou v profi studiu dovedeme scénu do dokonalosti.

Jiří Mádl
Herec a filmový režisér

Lukáš Tran

Svou první hereckou příležitost jsem získal díky Mirovi Mrázovi, který už v té době byl castingovým režisérem a svoje pole působnosti postupně přetavil v agenturu. Chtěl své služby a servis hercům nabízet pokud možno na co nejvyšší úrovni a především profesionálně. A to se v jednom člověku dělá špatně, proto jsme postupně spojili síly a dnes tomu bude už 5 let co jsem hrdým členem týmu! Castingofka je zkrátka srdcová záležitost.

Lukáš Tran
Herec