Herecké portréty

Profesionální herecké portréty a představovací video jsou klíčem k vaší herecké kariéře. Zviditelněte svůj talent a udělejte skvělý první dojem

p

Aktuálně plánujeme termíny 12. 10. a 14. 10. 2023

Kvalitní fotografie a představovací video jsou základem profesionální prezentace, jakou by každý herec měl mít. První dojem je pro vaši hereckou kariéru zcela zásadní. Focení u nás probíhá v průměru každý druhý měsíc.

Když se u nás objednáte na focení, dostanete od nás e-mail s linkem pro rezervací času a vyberete si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Následně se dostavíte v domluvený čas a zhruba za hodinku to budeme mít hotové. Na místě dostanete kafe, naše maskérka se postará, abyste vypadali skvěle, a jde se na focení. Pro focení využíváme jako denního, tak studiového světla.

Představovací video o vás řekne víc než pouhá fotografie a každý režisér se na něj rád podívá. V současné době je to možná stále ještě nadstandard, ale být o krok napřed se vyplatí. Natočení představovacího videa je spojené s krátkou konzultací a zabere nám ještě trochu času po samotném focení.

Pár dní po focení od nás dostanete link s výběrem nejlepších fotografii. Vyberete si z nich 5 favoritů, které pro vás do tří týdnů upravíme do finální podoby. Fotografie stejně jako video jsou určeny pro vaši osobní prezentaci. Můžete je proto využít jak na stránkách v naší databázi, tak kdekoliv jinde dle svého uvážení. Samozřejmě budeme rádi, pokud nás například na sockách tagnete.

Pokud ještě nemáte registraci, můžete tak učinit zde.

HERECKÉ PORTRÉTY

2500 Kč

PORTRÉTY A VIDEO

2900 Kč

SLEVA 10% pro PLUS a 30% pro PROFI

Uživatelé s předplacenými účty na Castingofka.cz mohou využít slevu na služby po přihlášení do svého profilu, v sekci slevy.

{

Nelly Řehořová

Moje zkušenost s focením v agentuře Castingofka byla jen pozitivní. Ocenila jsem zejména milý a profesionální přístup všech. Focení bylo uvolněné a cítila jsem se sama sebou, což bylo znát i ve výsledku na fotografiích, které mi byly poskytnuty a které přesně vystihly moji přirozenost. Doporučuji každému, kdo chce mít profesionální fotografie a zároveň i představovací video.

Nelly Řehořová
Herečka

Valér

Focení a točení s vámi bylo moc příjemné a supr. Už od příchodu k vám do ateliéru na mě všichni působili moc milé a vstřícně. Ateliér byl příjemně útulný a veškera komunikace při focení byla skvělá a bezproblémová. Z vytvořených fotek jsem byl nadšený. A líbilo se mi že jsem si mohl i pár fotek navíc zakoupit.

Valér Mbila
Herec

Petra Bučková

Castingofka mě opět překvapila. Že umí navodit přátelskou a uvolněnou atmosféru na kamerovkách, to už vím. Ale že máte možnost i nafotit herecké portréty, udělat představení na kameru, to vše velmi efektivně a ještě vás u toho nakoučuje castingový režisér, aby to bylo použitelné…Wow! Takový profi herecký balíček, pravidelně obnovovaný. Slovy kolegy Schwarzeneggera: „I’ll be back!

Petra Bučková
Herečka

Štěpán Tuček

Headshoty v dnešní době by měl mít v rámci svého portfolia každý herec. Castingofka to rozjela ve velkém a za velmi příjemných podmínek… a ještě k tomu na profesionální úrovni, jak by to mělo být. S velkou radostí doporučuji, jelikož si odnesete nejen kvalitní fotky, ale i příjemnou náladu.

Štěpán Tuček
Herec