Herecké headshoty

Dokonalý headshot může otevřít dveře k novým příležitostem. První vizuální dojem je často tím nejvýznamnějším krokem ve vaší kariéře. Na základě zpětné vazby, kterou od vás dostáváme a díky níž se posouváme stále kupředu, jsme pro vás připravili právě focení headshotů.

p

Aktuálně plánujeme termín 25. 11. 2023

V porovnání s našimi hereckými portréty máme u focení headshotů dvakrát více času na 3 outfity a pozadí a až 7 upravených fotografii v ceně focení. Pokud nám počasí dopřeje, zvládneme i fotografie v exteriéru. Součástí focení headshotů patří neodmyslitelně i natočení představovacího videa, které uděláme ve studiu s neutrálním pozadím.

Jakmile si objednáte focení headshotů, obdržíte od nás e-mail s odkazem na rezervaci termínu, takže si můžete vybrat čas, který vám nejlépe vyhovuje. Na místě se vám bude věnovat náš tým včetně naší vizážistky a čekat na vás bude také osvěžující káva, občerstvení a dobrá nálada, která vám dopomůže k nejlepšímu výkonu.

Po focení vám zašleme odkaz s výběrem snímků od naší fotografky. Vyberete si svých 7 top fotografií, které pro vás do dalšího týdne upravíme do dokonalosti.

Tyto fotografie můžete využít jak na stránkách v naší databázi, tak určitě všude jinde, kde se jako herec můžete prezentovat. Pokud se rozhodnete sdílet je na sociálních sítích, budeme samozřejmě rádi, když nás označíte.

Oslňte svět s našimi headshot fotografiemi a ukažte všem svůj talent!

CENA

6500 Kč

5% SLEVA pro profily PLUS a 10% pro PROFI

Uživatelé s předplacenými účty na Castingofka.cz mohou využít slevu na služby po přihlášení do svého profilu, v sekci slevy.

{

Lukáš Tran

Svou první hereckou příležitost jsem získal díky Mirovi Mrázovi, který už v té době byl castingovým režisérem a svoje pole působnosti postupně přetavil v agenturu. Chtěl své služby a servis hercům nabízet pokud možno na co nejvyšší úrovni a především profesionálně. A to se v jednom člověku dělá špatně, proto jsme postupně spojili síly a dnes tomu bude už 5 let co jsem hrdým členem týmu! Castingofka je zkrátka srdcová záležitost.

Lukáš Tran
Herec

Andrea Čudová

Okamžiky v Castingofce jsou pro mě vždy zárukou legrace, pohody a dobře odvedené práce. Pokud nevíte, co vás na takovém focení vůbec čeká, není třeba se bát. Mezi těmito profesionály si po pár prvních momentech budete připadat jako mezi přáteli, které znáte už několik let. Narozdíl od jiných agentur se zde pracuje na bázi kvality a ne kvantity. Snaží se ke každému přistupovat individuálně a s upřímností tak, aby vynikla jeho přirozenost a autentičnost.

Andrea Čudová
Herečka

Ivan Růžička

Zaregistroval jsem se, pozvali mě na focení. Na recepci mě velmi příjemně přivítala slečna, ze které jsem cítil, že je ráda, že jsem přišel. Pěkně mě přivítal také fotograf a doslova se mnou spolupracoval na tom, aby můj profil byl hezký, přitažlivý a přirozený. Žádné nervy, žádný stres, žádný spěch. Jednou čtu email, že jsem pozván na natáčení reklamy pro známého klienta a bude to režírovat známý režisér. Říkám si: “Nesním?” No, nesnil jsem. Natáčení reklamy opět v pohodě, s agenturou Castingofka je vše v klidu, bez nervů a přitom výsledek je na jedničku. Castingofko, děkuji!

Ivan Růžička
Herec