Focení hereckých portrétů s Matejom Kautmanom

Získejte profesionální portréty, které zaujmou každého režiséra. S více než 130 spokojenými zákazníky a třemi různými pozadími máte jistotu skvělých výsledků.

p
předpokládaný termín focení v srpnu 2024

Profesionální herecké portréty jsou klíčem k úspěšné kariéře. S Matejem Kautmanem, který díky své zkušenosti a talentu zachytí jedinečnost vaší osobnosti a charisma, vám nabízíme možnost získat fotografie, které zaujmou každého režiséra a castingovou agenturu. Díky dlouholeté Matejově spolupráci s Castingofkou máte jistotu, že výsledné snímky budou naprosto profesionální.

Specifikace focení

Focení probíhá na třech různých pozadích s možností změny tří různých outfitů. Výstupem z focení je 5 výsledných fotografií podle vašeho výběru, které jsou zahrnuty v ceně služby.

Co nabízí naše služba focení?

  • Kvalita na prvním místě: Nabízíme focení na třech různých pozadích, aby vaše portfolio obsahovalo širokou paletu portrétů od striktně profesionálních headshotů až po kreativní portréty.
  • Flexibilita: Máte možnost zvolit si, jestli na fotografiích chcete působit formálně, nebo preferujete uvolněnější a přirozenější styl, vhodný pro sociální sítě či rozhovory.
  • Komplexní servis: Během dvouhodinového focení můžete vyzkoušet různé outfity, což zvýší efektivitu vašeho času a investice.

Rozdíl mezi headshoty a portréty

  • Headshoty: Pro herce zásadní, důraz je kladen na vystižení charakteru bez zobrazení rukou. Tyto fotografie jsou ideální pro castingy.
  • Portréty: Nabízejí volnější formu, zobrazují více z vaší osobnosti a jsou vhodné pro články, osobní prezentace nebo jako umělecké obrázky.

Proč si vybrat Mateja Kautmana?

S Matejem máme z našich fotografů nejdelší spolupráci a Castingofka s ním tuto službu začínala. Má skvělé výsledky a spoustu spokojených zákazníků.

Co vás na focení bude čekat?

Na focení na vás čeká nejen profesionální maskérka, ale i malé občerstvení a dobrá nálada našeho skvělého týmu, který se postará o to, aby bylo vaše focení co nejpříjemnějším zážitkem.

Jak probíhá výběr fotografií?

Do jednoho týdne po skončení focení obdržíte email s náhledy, z nichž si vyberete 5 fotografií, které budou následně upraveny do konečné podoby během dalšího týdne.

Objednejte si svůj termín ještě dnes a otevřete tak dveře k novým hereckým příležitostem s portréty, které zanechají nezapomenutelný první dojem.

CENA
3200 Kč

10% SLEVA pro profily PLUS a 20% pro PROFI

Uživatelé s předplacenými účty na Castingofka.cz mohou využít slevu na služby po přihlášení do svého profilu, v sekci slevy.
{

Lukáš Tran

Svou první hereckou příležitost jsem získal díky Mirovi Mrázovi, který už v té době byl castingovým režisérem a svoje pole působnosti postupně přetavil v agenturu. Chtěl své služby a servis hercům nabízet pokud možno na co nejvyšší úrovni a především profesionálně. A to se v jednom člověku dělá špatně, proto jsme postupně spojili síly a dnes tomu bude už 5 let co jsem hrdým členem týmu! Castingofka je zkrátka srdcová záležitost.

Lukáš Tran
Herec

Andrea Čudová

Okamžiky v Castingofce jsou pro mě vždy zárukou legrace, pohody a dobře odvedené práce. Pokud nevíte, co vás na takovém focení vůbec čeká, není třeba se bát. Mezi těmito profesionály si po pár prvních momentech budete připadat jako mezi přáteli, které znáte už několik let. Narozdíl od jiných agentur se zde pracuje na bázi kvality a ne kvantity. Snaží se ke každému přistupovat individuálně a s upřímností tak, aby vynikla jeho přirozenost a autentičnost.

Andrea Čudová
Herečka

Ivan Růžička

Zaregistroval jsem se, pozvali mě na focení. Na recepci mě velmi příjemně přivítala slečna, ze které jsem cítil, že je ráda, že jsem přišel. Pěkně mě přivítal také fotograf a doslova se mnou spolupracoval na tom, aby můj profil byl hezký, přitažlivý a přirozený. Žádné nervy, žádný stres, žádný spěch. Jednou čtu email, že jsem pozván na natáčení reklamy pro známého klienta a bude to režírovat známý režisér. Říkám si: “Nesním?” No, nesnil jsem. Natáčení reklamy opět v pohodě, s agenturou Castingofka je vše v klidu, bez nervů a přitom výsledek je na jedničku. Castingofko, děkuji!

Ivan Růžička
Herec